Dacht u eraan om uw vastgoed te verkopen of te verhuren? Stop niet halverwege!
Terug naar de blog
Voor verkopers28 april 20202 min leestijd

Dacht u eraan om uw vastgoed te verkopen of te verhuren? Stop niet halverwege!


Overwoog u te verhuizen of een nieuwe thuis te kopen? Dacht u er daarom aan om uw vastgoed te verkopen of te verhuren? Door de coronacrisis lijken al uw plannen overhoopgehaald en weet u niet goed meer hoe u dit moet aanpakken?
Geen paniek! Samen met u bekijken we welke mogelijkheden er zijn om uw plannen niet in de koelkast te hoeven zetten.

Hoe kunnen we samen de verkoop of verhuur van uw pand voorbereiden?

Neem contact met ons op!

Wij raden u aan zo snel mogelijk contact met ons op te nemen om samen een afspraak te maken om uw pand te laten schatten. Onze agenda's lopen zeer snel vol, dus wacht niet tot het einde van de lockdown.
Tijdens dit eerste contact kunnen we ook de marketingstrategie bespreken die u wilt toepassen. Wij beschikken immers over de nieuwste technologische hulpmiddelen, waarmee we een virtuele rondleiding door uw pand, een video van uw buurt, een video van uw pand en professionele foto's kunnen maken. We kunnen ook overwegen om een vastgoedbord te plaatsen om de verkoop of verhuur van uw pand te bevorderen.

Verzamel voor een verkoop alle documenten

Dit is een stap die veel tijd in beslag kan nemen. Grijp deze gelegenheid aan om alvast alle wettelijke documenten te verzamelen.
Het energieprestatiecertificaat (EPC) en het elektrische keuringsattest kunnen tijdens de lockdown worden opgesteld, op voorwaarde dat de deskundigen niet in contact komen met de eigenaar. Deze documenten zijn dus gemakkelijk te verkrijgen vóór de versoepeling van de lockdown.
Wat de stedenbouwkundige documenten betreft, is er vrij goed nieuws: de diensten stedenbouw blijven normaal werken. U kunt deze belangrijke documenten dus verkrijgen.
Als uw pand deel uitmaakt van een mede-eigendom, vergeet dan ook niet om de syndicus om alle informatie hierover te vragen (notulen van de algemene vergaderingen, basisakte enz.).

Voor een verhuur

Ook voor een verhuur kunt u alvast voorbereidingen treffen.
Als uw pand leegstaat, laat dan nu al de plaatsbeschrijving bij intrede opmaken: deskundigen mogen dit blijven doen. Aangezien de nieuwe huurder een termijn van één maand heeft om hierover opmerkingen te formuleren, is het geen probleem als hij daarbij niet aanwezig is.
Zodra de bezoeken worden hervat, of dankzij virtuele bezoeken, en indien er een verhuurovereenkomst is ondertekend, kunt u erop vertrouwen dat uw pand zeer snel zal worden verhuurd. Als u van plan bent uw pand via een vastgoedkantoor te verhuren, is er dus geen enkele reden om te wachten om uw pand te laten schatten.

Het hele team van J&J Properties staat voor u klaar als u vragen hebt.
Wij adviseren u met plezier.

Zorg intussen goed voor uzelf! 

 

J&J Properties

Een vraag of een vastgoedproject?
Ons team begeleidt u van advies tot ondertekening.

Een afspraak maken